The Best Life Hotel

THE BEST LIFE HOTEL?de 47 TL?ye ÇİFT KİŞİLİK odada kişi başı Oda Kahvaltı tatil! (Fırsat 19 Şubat ? 31 Mart 2014 tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.)

Üzgünüz !

Bu fırsatı kaçırdınız!..

Ana Sayfaya dönmek için lütfen buraya tıklayınız.

27.4043414 37.0338242 The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Muğla

444 5 467
Call Center
(Hergün 09.00-21.00)
  • İndirim Kodu Kullanımı
  • Tatil Detayı
  • İptal ve İade
  • Konsept Detayları

TATİL DETAYLARI

THE BEST LIFE HOTEL’de 47 TL’ye ÇİFT KİŞİLİK odada kişi başı Oda Kahvaltı tatil! (Fırsat 19 Şubat – 01 Mart 2014 tarihleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.)

 Günün Tatili, The Best Life Hotel’de çift kişilik odada kişi başı Oda Kahvaltı konaklamayı içermektedir. Bu şehir fırsatı için müsaitlik durumuna ve konaklamak istediğin gün sayısına göre dilediğin kadar kod alabilir, aldığın indirim kodlarını birleştirebilir ve tatil keyfini uzatabilirsin.  
 Bu tatil fırsatı, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) 1734 Belge No’su ve HMS YATIRIM DANIŞMANLIK BİLGİSAYAR TİCARET ve TURİZM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. güvencesi ile sunulmaktadır. Single konaklamalarında farklı fiyat uygulaması bulunmaktadır. Single konaklama talepleri için 444 5 467 nolu Çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.
Otele giriş 14:00 saatinde, otelden çıkış ise 12:00'dedir.  Fırsat blokajı tesise ait standart odalar için geçerlidir.   
 İndirim kodu, 19 Şubat - 31 Mart 2014 tarihleri arasında konaklamak üzere yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Son konaklama tarihi 31 Mart 2014'dir
 Rezervasyon gerekmektedir. Erken rezervasyon tavsiye edilir. 
 Tatil fırsatına ulaşım dahil değildir. Ancak fırsat bu fırsat diyerek Uçak Hızıyla Tatil bölümünden avantajlı uçak bileti alabilirsin.
 Günün Tatili koduna, tatil detayları yayından kalktıktan sonra ulaşmak istersen, kayıtlı olduğun e-posta adresine gönderdiğimiz e-postadan, cep telefonuna gönderdiğimiz SMS’ten ve sitedeki "Tatillerim" bölümünden ulaşabilirsin.
 Günün Tatili’ni bir arkadaşına önerir ve onun da satın almasını sağlarsan sana bir sonraki tatil fırsatında kullanman için 5 TL Tatil Puan hediye edeceğiz. Söz!
 Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

NASIL ALINIR? >>>

 
 

 

Konsept Detayları

Konsept Detayları bulunamadı.

Sizi Arayalım
Erken Rezervasyon 2014
Günün Tatili - Çağrı Merkezi